Gross František (1909–1985)
Plastika, 1968
olej, sololit, rám, 30,5 x 42 cm, sign. PD F. Gross, na rubu zn. Plastika 1968, č. 72
2
vyvolávací cena
38 000 Kč
€ 1 406
dosažená cena
55 000 Kč