Gross František (1909–1985)

Plastika, 1968

olej, sololit, rám, 30,5 x 42 cm, sign. PD F. Gross, na rubu zn. Plastika 1968, č. 72

2 aukce 43

vyvolávací cena 38 000 Kč € 1 406

dosažená cena 55 000 Kč