Gross František (1909–1985)

Plastika, 1968

olej, sololit, rám, 30,5 x 42 cm, sign. PD F. Gross, na rubu zn. Plastika 1968, č. 72

2 aukce 43

vyvolávací cena 38 000 Kč € 1 406

dosažená cena 55 000 Kč

pol. č.3
aukce: 43
12 000 Kč / 444 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.4
aukce: 43
25 000 Kč / 925 €
vyvolávací cena:
pol. č.5
aukce: 43
50 000 Kč / 1 850 €
vyvolávací cena:
50 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.6
aukce: 43
70 000 Kč / 2 591 €
vyvolávací cena:
pol. č.7
aukce: 43
22 000 Kč / 184 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.8
aukce: 43
28 000 Kč / 1 036 €
vyvolávací cena: