Suška Čestmír (*1952)

Ryba, 1993

pálená hlína, elektrifikováno, 20 x 60 x 30 cm

Vystaveno: 1999, Špálova galerie, výstava Umění pro nemocnici.

Provenience: Obraz pochází ze sbírky Nadace pro současné umění Praha, která koncem 90. let 20. stol. zakládala svoji sbírku a zaměřila se na díla současných autorů. Nadaci se podařilo získat mimořádnou kolekci špičkových děl, jejichž ceny dnes dosahují mnohonásobku dřívějších cen. Získaná díla byla následně bezplatně zapůjčena do prostoru nemocnice a poté do kanceláří, včetně prezidentské kanceláře. Prodej tohoto díla přispěje na rekonstrukci budovy v Praze sloužící jako výzkumné a výstavní centrum Nadace.

13 aukce 43

vyvolávací cena 65 000 Kč € 2 406

dosažená cena 65 000 Kč

pol. č.14
aukce: 43
40 000 Kč / 1 480 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.15
aukce: 43
42 000 Kč / 1 554 €
vyvolávací cena:
pol. č.16
aukce: 43
42 000 Kč / 1 554 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.17
aukce: 43
42 000 Kč / 1 554 €
vyvolávací cena:
pol. č.18
aukce: 43
320 000 Kč / 11 843 €
vyvolávací cena:
320 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.19
aukce: 43
50 000 Kč / 1 850 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena: