Aukce 43
> Položka 33
Panuška Jaroslav (1872–1958)
Jezero s lekníny, kolem r. 1930
olej, karton, rám, 51 x 67 cm, sign. PD Panuška
Pravost obrazu potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.
vyvolávací cena
40 000 Kč
€ 1 480
dosažená cena
80 000 Kč
Rondokubistický psací stůl
43
150 000 Kč / 5 551 €
vyvolávací cena:
Vajsejtl Pavel (*1978)
Mísa, 2015
43
28 000 Kč / 1 036 €
vyvolávací cena:
Stolek s kruhovou deskou ve stylu rondokubismu
36
43
95 000 Kč / 3 516 €
vyvolávací cena:
95 000 Kč
dosažená cena:
Lebeda Otakar (1877–1901)
Silueta města
43
35 000 Kč / 1 295 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
Kuba Ludvík (1863–1956)
Jelení příkop v Českém Krumlově, kolem r. 1920
38
43
50 000 Kč / 1 850 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
Lebeda Otakar (1877–1901) připsáno
Motiv z Francie, 1898
39
43
40 000 Kč / 1 480 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena: