Aukce 43
> Položka 34
Rondokubistický psací stůl
Čechy, 10.–20. léta 20. stol., mořený a lakovaný masiv, černé opakní sklo, niklované kování, rozměr 93 x 108 x 61 cm, kompletně odborně restaurováno
vyvolávací cena
150 000 Kč
€ 5 551
Vajsejtl Pavel (*1978)
Mísa, 2015
43
28 000 Kč / 1 036 €
vyvolávací cena:
Stolek s kruhovou deskou ve stylu rondokubismu
36
43
95 000 Kč / 3 516 €
vyvolávací cena:
95 000 Kč
dosažená cena:
Lebeda Otakar (1877–1901)
Silueta města
43
35 000 Kč / 1 295 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
Kuba Ludvík (1863–1956)
Jelení příkop v Českém Krumlově, kolem r. 1920
38
43
50 000 Kč / 1 850 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
Lebeda Otakar (1877–1901) připsáno
Motiv z Francie, 1898
39
43
40 000 Kč / 1 480 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
Čermák Jaroslav (1830–1878)
Studie hlavy mladého děvčete, 1849/50
40
43
200 000 Kč / 7 402 €
vyvolávací cena: