Kuba Ludvík (1863–1956)
Jelení příkop v Českém Krumlově, kolem r. 1920
olej, lepenka, rám, 36 x 26 cm, sign. LD L. Kuba, na rubu papírový štítek s popisem díla, výstavní a sbírková evidenční čísla 47, 50, 1602
Pravost obrazu potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.
38
vyvolávací cena
50 000 Kč
€ 1 850
dosažená cena
55 000 Kč