Kuba Ludvík (1863–1956)

Jelení příkop v Českém Krumlově, kolem r. 1920

olej, lepenka, rám, 36 x 26 cm, sign. LD L. Kuba, na rubu papírový štítek s popisem díla, výstavní a sbírková evidenční čísla 47, 50, 1602

Pravost obrazu potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.

38 aukce 43

vyvolávací cena 50 000 Kč € 1 850

dosažená cena 55 000 Kč

pol. č.39
aukce: 43
40 000 Kč / 1 480 €
vyvolávací cena:
42 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.40
aukce: 43
200 000 Kč / 7 402 €
vyvolávací cena:
pol. č.41
aukce: 43
280 000 Kč / 10 363 €
vyvolávací cena:

pol. č.42
aukce: 43
500 000 Kč / 18 505 €
vyvolávací cena:
pol. č.43
aukce: 43
500 000 Kč / 18 505 €
vyvolávací cena:
pol. č.44
aukce: 43
60 000 Kč / 2 221 €
vyvolávací cena: