Aukce 43
> Položka 39
Lebeda Otakar (1877–1901) připsáno
Motiv z Francie, 1898
olej, lepenka, rám, 25 x 33 cm, zn. PD místem pobytu
Konzultováno s restaurátorem Liborem Jarošem.
39
vyvolávací cena
40 000 Kč
€ 1 480
dosažená cena
42 000 Kč
Čermák Jaroslav (1830–1878)
Studie hlavy mladého děvčete, 1849/50
40
43
200 000 Kč / 7 402 €
vyvolávací cena:
Kotěra Jan (1871–1923)
Dvojice křesel pro interiér pánského pokoje Karla Hoffmeistera
41
43
280 000 Kč / 10 363 €
vyvolávací cena:
Hartmann František Antonín (1694–1730)
Pendant ideálních krajin I.
42
43
500 000 Kč / 18 505 €
vyvolávací cena:
Pendant ideálních krajin II.
43
43
500 000 Kč / 18 505 €
vyvolávací cena:
Bakhuyzen Hendrik van de Sande (1795–1860)
Na pastvě, 1. pol. 19. stol.
43
60 000 Kč / 2 221 €
vyvolávací cena:
Středoevropský/český malíř
Romantická krajina s povozem a mlýnem, kolem r. 1830
43
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena: