Hartmann František Antonín (1694–1730)

Pendant ideálních krajin I.

olej, měděná deska, rám, 25 x 32 cm

Odhadní cena 600 000–800 000 Kč

Provenience: Soukromá vídeňská sbírka. Konzultováno s experty z oblasti starého umění. Konzultováno s restaurátorem Liborem Jarošem.

42 aukce 43

vyvolávací cena 500 000 Kč € 18 505

pol. č.43
aukce: 43
500 000 Kč / 18 505 €
vyvolávací cena:
pol. č.44
aukce: 43
60 000 Kč / 2 221 €
vyvolávací cena:
pol. č.45
aukce: 43
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena:

pol. č.46
aukce: 43
25 000 Kč / 925 €
vyvolávací cena:
pol. č.47
aukce: 43
25 000 Kč / 925 €
vyvolávací cena:
pol. č.48
aukce: 43
60 000 Kč / 2 221 €
vyvolávací cena: