Hartmann František Antonín (1694–1730)
Pendant ideálních krajin II.
olej, měděná deska, rám, 25 x 32 cm
Odhadní cena 600 000–800 000 Kč
Provenience: Soukromá vídeňská sbírka. Konzultováno s experty z oblasti starého umění. Konzultováno s restaurátorem Liborem Jarošem.
43
vyvolávací cena
500 000 Kč
€ 18 505