Aukce 43
> Položka 48
Český malíř Haushoferovy školy
Bystřina, 1891
olej, plátno, rám, 79,5 x 62 cm, sign. PD neurčeným autorem, 1891
Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.
48
vyvolávací cena
60 000 Kč
€ 2 221
Grund Norbert (1717–1767)
Krajina se stafáží, kolem r. 1760
43
200 000 Kč / 7 402 €
vyvolávací cena:
200 000 Kč
dosažená cena:
Jelínek Julius (1874–1918)
Žardiniéra s lístky ginga, kolem r. 1903
50
43
45 000 Kč / 1 665 €
vyvolávací cena:
Piepenhagen August (1791–1868)
Krajina s jezdci, kolem r. 1860
51
43
90 000 Kč / 3 331 €
vyvolávací cena:
Graniton, fa
Párové secesní květníky
52
43
18 000 Kč / 666 €
vyvolávací cena:
Uprka Joža (1861–1940)
Stařenka v kroji, po r. 1910
53
43
120 000 Kč / 4 441 €
vyvolávací cena:
310 000 Kč
dosažená cena:
Machoň Ladislav (1888–1973)
Rondokubistická váza
54
43
35 000 Kč / 1 295 €
vyvolávací cena: