Monier Émile (1840–1895)

Nástěnná maska

malovaná sign. Emile Monier 1, Francie, po r. 1920, keramika se zlatou jemně krakelovanou glazurou, výška 33 cm

57 aukce 43

vyvolávací cena 12 000 Kč € 444

dosažená cena 22 000 Kč

pol. č.58
aukce: 43
95 000 Kč / 3 516 €
vyvolávací cena:
100 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.59
aukce: 43
70 000 Kč / 2 591 €
vyvolávací cena:
pol. č.60
aukce: 43
16 000 Kč / 592 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.61
aukce: 43
80 000 Kč / 2 961 €
vyvolávací cena:
85 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.62
aukce: 43
50 000 Kč / 1 351 €
vyvolávací cena:
pol. č.63
aukce: 43
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena: