Kozma Lajoś (1884–1948)

Sekretář – 2 ks

Maďarsko, podle návrhu Lajose Kozmy ve 20. letech 20. stol., dýhování, kavkazský ořech, palisandr, částečně niklovaný obecný kov, párové sekretáře ve strohém funkcionalistickém tvarosloví, uzamykatelné zásuvky, otevřené police, prosklená vitrínka s posuvnými dvířky, 2 klíče, 2 skla, 156,5 x 62 x 39 cm, odborně restaurováno

58 aukce 43

vyvolávací cena 95 000 Kč € 3 516

dosažená cena 100 000 Kč

pol. č.59
aukce: 43
70 000 Kč / 2 591 €
vyvolávací cena:
pol. č.60
aukce: 43
16 000 Kč / 592 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.61
aukce: 43
80 000 Kč / 2 961 €
vyvolávací cena:
85 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.62
aukce: 43
50 000 Kč / 1 351 €
vyvolávací cena:
pol. č.63
aukce: 43
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.64
aukce: 43
120 000 Kč / 4 441 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena: