Šimon Tavík František (1877–1942)
V mořském zálivu
olej, plátno, rám, 54,5 x 65,5 cm, sign. LD T. F. Šimon, na rubu na plátně sign. T. F. Šimon
Odhadní cena 250 000–300 000 Kč
Publikováno: Volné směry, 1918, roč. XIX, s. 59.
75
vyvolávací cena
180 000 Kč
€ 6 662