Aukce 43
> Položka 83
Ženíšek Josef (1855–1944)
Odpočívající dívka
olej, plátno, rám, 32 x 42 cm, sign. LD Josef Ženíšek
83
vyvolávací cena
25 000 Kč
€ 925
Konečný Josef (1909–1989)
Kytice růží
84
43
16 000 Kč / 592 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
Ehrenhaft Ludvík (1872–1955)
Zámek ve Veselí nad Moravou, 1939
85
43
45 000 Kč / 1 665 €
vyvolávací cena:
Hubáček Josef (1899–1931)
Stromoví/Ajaccio
86
43
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Nejedlý Karel (1873–1927)
Imprese, 1908
87
43
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena:
Lolek Stanislav (1873–1936)
Ráno v horách, kolem r. 1920
88
43
18 000 Kč / 666 €
vyvolávací cena:
Mervart Augustin (1889–1968)
Pohled na starý Přerov, 1919
89
43
50 000 Kč / 1 850 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena: