Ženíšek Josef (1855–1944)

Odpočívající dívka

olej, plátno, rám, 32 x 42 cm, sign. LD Josef Ženíšek

83 aukce 43

vyvolávací cena 25 000 Kč € 925

pol. č.84
aukce: 43
16 000 Kč / 592 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.85
aukce: 43
45 000 Kč / 1 665 €
vyvolávací cena:
pol. č.86
aukce: 43
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.87
aukce: 43
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena:
pol. č.88
aukce: 43
18 000 Kč / 666 €
vyvolávací cena:
pol. č.89
aukce: 43
50 000 Kč / 1 850 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena: