Ehrenhaft Ludvík (1872–1955)
Zámek ve Veselí nad Moravou, 1939
olej, překližka, rám, 50 x 70 cm, sign. PD Ehrenhaft 39
Vystaveno na výstavě Ludvík Ehrenhaft, malíř Veselska. Městská galerie Panský Dvůr, Veselí nad Moravou, 2005.
85
vyvolávací cena
45 000 Kč
€ 1 665