Aukce 43
> Položka 86
Hubáček Josef (1899–1931)
Stromoví/Ajaccio
olej, tempera, karton, rám, sklo, 49,5 x 65,5 cm, sign. LD Hubáček
Pravost obrazu potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.
86
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 740
dosažená cena
20 000 Kč
Nejedlý Karel (1873–1927)
Imprese, 1908
87
43
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena:
Lolek Stanislav (1873–1936)
Ráno v horách, kolem r. 1920
88
43
18 000 Kč / 666 €
vyvolávací cena:
Mervart Augustin (1889–1968)
Pohled na starý Přerov, 1919
89
43
50 000 Kč / 1 850 €
vyvolávací cena:
60 000 Kč
dosažená cena:
Bubeníček Oto (1871–1962)
Krajina s rozkvetlou loukou, kolem r. 1916
90
43
12 000 Kč / 444 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
Koudelka Josef (1877–1960)
Za chalupami
91
43
6 000 Kč / 222 €
vyvolávací cena:
Moser, fa
Dóza s víkem
92
43
12 000 Kč / 444 €
vyvolávací cena: