Mervart Augustin (1889–1968)
Zimní motiv z Českomoravské vysočiny, 1927
olej, karton, rám, sklo, 51 x 67 cm, sign. PD Aug. Mervart, 1927
Pravost obrazu potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.
94
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 666
dosažená cena
18 000 Kč