Honsa Jan (1876–1937)

Rozkvetlé stromy

olej, lepenka, rám, sklo, 29 x 39 cm, sign. LD J. Honsa

95 aukce 43

vyvolávací cena 25 000 Kč € 925

dosažená cena 25 000 Kč

pol. č.96
aukce: 43
25 000 Kč / 925 €
vyvolávací cena:
pol. č.97
aukce: 43
16 000 Kč / 592 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.98
aukce: 43
15 000 Kč / 555 €
vyvolávací cena:

pol. č.99
aukce: 43
8 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.100
aukce: 43
8 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena:
pol. č.101
aukce: 43
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena: