Aukce 43
> Položka 96
Holub Josef (1870–1957)
Ulička pod hájem, 1946
olej, překližka, rám, 30,5 x 42,5 cm, sign. PD J. Holub, na rubu papírový štítek s popisem díla
Pravost obrazu potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.
96
vyvolávací cena
25 000 Kč
€ 925
Bubeníček Oto (1871–1962)
Podvečer za dědinou
97
43
16 000 Kč / 592 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:
Konečný Josef (1909–1989)
Krajina s chalupami
98
43
15 000 Kč / 555 €
vyvolávací cena:
Foltýn František (1891–1976)
Za vsí, 1931
99
43
8 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
Janská-Durová Ludmila (1898–1969)
Odpočinek u vody, 1925
100
43
8 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena:
Zamazal-Veris Jaroslav (1900–1983)
Ženský poloakt s náhrdelníkem, kolem r. 1935
101
43
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
Souček Václav (1887–1949)
Ležící poloakt
102
43
8 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena: