Aukce 43
> Položka 134
Hudeček František (1909–1990)
Hlava, 1946
olej, plátno, lepenka, rám, 22,5 x 16 cm, sign. UD Fr. Hudeček 46, na rubu tužkou věnování V. Řezáčovi Fr. Hudeček
134
vyvolávací cena
180 000 Kč
€ 6 662
Hudeček František (1909–1990)
Postava, 1943
135
43
6 000 Kč / 222 €
vyvolávací cena:
Hudeček František (1909–1990)
Noční chodec, 1975
136
43
6 000 Kč / 222 €
vyvolávací cena:
Vobecký František (1902–1991)
Zátiší
137
43
15 000 Kč / 555 €
vyvolávací cena:
Tikal Václav (1906–1965)
Surrealistická kompozice, 1946
138
43
14 000 Kč / 518 €
vyvolávací cena:
Zamazal-Veris Jaroslav (1900–1983)
Bez názvu, 1970
139
43
38 000 Kč / 1 406 €
vyvolávací cena:
General Electric Company Ltd.
Ventilátor
140
43
15 000 Kč / 555 €
vyvolávací cena: