Aukce 43
> Položka 150
Fuka Vladimír (1926–1977)
Bez názvu, 1959
kvaš, papír, pasparta, rám, sklo, 24 x 31 cm, sign. PD Fuka 59
150
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 666
dosažená cena
26 000 Kč
Kotík Pravoslav (1889–1970)
Abstrakce, 1960
151
43
35 000 Kč / 1 295 €
vyvolávací cena:
Beneš Vlastimil (1919–1981)
Krajina s trianglem, 1977
152
43
45 000 Kč / 1 665 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
Romberg Borisovič Michael (1919–1981)
Zátiší, 1945
153
43
6 000 Kč / 222 €
vyvolávací cena:
Zátiší s jablky, 40. léta 20. stol.
154
43
6 000 Kč / 222 €
vyvolávací cena:
Brejcha Šimon (*1963)
Bez názvu, ze série Andrej Rublev, 1992
155
43
120 000 Kč / 4 414 €
vyvolávací cena:
120 000 Kč
dosažená cena:
Brejcha Šimon (*1963)
Bez názvu, ze série Bělehradský cyklus, 2015
156
43
55 000 Kč / 2 036 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena: