Matoušek František (*1967)

Marta Kubišová

páraná riflovina, 37,5 x 30,5 cm

Vystaveno: 1999, Špálova galerie, výstava Umění pro nemocnici, 2010, DOX, autorská výstava Františka Matouška.

Provenience: Obraz pochází ze sbírky Nadace pro současné umění Praha, která koncem 90. let 20. stol. zakládala svoji sbírku a zaměřila se na díla současných autorů. Nadaci se podařilo získat mimořádnou kolekci špičkových děl, jejichž ceny dnes dosahují mnohonásobku dřívějších cen. Získaná díla byla následně bezplatně zapůjčena do prostoru nemocnice a poté do kanceláří, včetně prezidentské kanceláře. Prodej tohoto díla přispěje na rekonstrukci budovy v Praze sloužící jako výzkumné a výstavní centrum Nadace.

167 aukce 43

vyvolávací cena 50 000 Kč € 1 850

dosažená cena 50 000 Kč

pol. č.168
aukce: 43
40 000 Kč / 1 480 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.169
aukce: 43
40 000 Kč / 1 480 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.170
aukce: 43
14 000 Kč / 518 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.171
aukce: 43
8 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.172
aukce: 43
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.173
aukce: 43
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena: