Zahradní křesla – 2 ks
Čechy, 2. třetina 20. stol., kovová konstrukce z ocelových prutů, bíle lakovavých, rozměr 107 x 51 x 70 cm, kompletně restaurováno
Křesla vychází z návrhu bíle lakovaného zahradního nábytku z betonářské oceli O. Rothmayera, která užil architekt v zahradě svého domu. Dle prohlášení majitele pocházejí z inventáře vily na Jinočanské pod oborou Hvězda v Praze.
170
vyvolávací cena
14 000 Kč
€ 518
dosažená cena
16 000 Kč