Honsa Jan (1876–1937)

Návrh na plakát Slavnost odhalení pamětní desky Juliu Mařákovi

akvarel, papír, levý spodní roh mírně poškozen, nahoře mírně natrženo, 100 x 70 cm, sign. LD v kresbě J. Honsa

218 aukce 43

vyvolávací cena 4 000 Kč € 148

dosažená cena 7 000 Kč

pol. č.219
aukce: 43
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.220
aukce: 43
25 000 Kč / 925 €
vyvolávací cena:
25 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.221
aukce: 43
6 000 Kč / 222 €
vyvolávací cena:
8 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.222
aukce: 43
34 000 Kč / 1 258 €
vyvolávací cena:
pol. č.223
aukce: 43
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.224
aukce: 43
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
10 000 Kč
dosažená cena: