Barokní mistr

Anděl s putti, 17. století

olej, měděná deska, 20,5 x 15,5 cm, na rubu zn. LXI

230 aukce 43

vyvolávací cena 32 000 Kč € 1 184

dosažená cena 34 000 Kč

pol. č.231
aukce: 43
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena:
pol. č.232
aukce: 43
15 000 Kč / 555 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.233
aukce: 43
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.234
aukce: 43
11 000 Kč / 407 €
vyvolávací cena:
pol. č.235
aukce: 43
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
pol. č.236
aukce: 43
9 000 Kč / 333 €
vyvolávací cena: