Aukce 43
> Položka 230
Barokní mistr
Anděl s putti, 17. století
olej, měděná deska, 20,5 x 15,5 cm, na rubu zn. LXI
230
vyvolávací cena
32 000 Kč
€ 1 184
dosažená cena
34 000 Kč
Kupka František (1871–1957)
Abstraktní kompozice, 1912
231
43
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena:
Kupka František (1871–1957)
Abstrakce, 1913
232
43
15 000 Kč / 555 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena:
Grunt Jaroslav (1893–1988)
křeslo pro pánskou pracovnu
233
43
20 000 Kč / 740 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:
Šimon Tavík František (1877–1942)
U Seiny v zimě, 1926
234
43
11 000 Kč / 407 €
vyvolávací cena:
Quai St. Michel v Paříži, 1924
235
43
10 000 Kč / 370 €
vyvolávací cena:
Bouquinistes-Printemps, 1912
236
43
9 000 Kč / 333 €
vyvolávací cena: