Kodak sedátka – 2 ks
1 ks zn. mosazným štítkem BLOKO Č. BUDĚJOVICE, Evropa, 20. léta 20. stol., měkké stříkané dřevo, barevné celoplošné nápisy Kodak Verchromte Film, Kodak Panatomic Film, původní čalounění na sedáku, 2 ks: rozměry 60 x 28,5 x 28,5 cm a 50 x 28,5 x 28,5 cm, poškozeno, nekonzervováno
257
vyvolávací cena
30 000 Kč
€ 1 110