Aukce 43
> Položka 260
Lada Josef (1887–1957)
Plakát Vánoce
barevná litografie, papír, 90 x 61,5 cm, poškozeno sign. PD v tisku Lada 48
260
vyvolávací cena
18 000 Kč
€ 666
dosažená cena
20 000 Kč
Effel Jean (1908–1982)
Byl jednou jeden život
261
43
8 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
Selka
262
43
12 000 Kč / 444 €
vyvolávací cena: