Filko Stano (1937–2015)

Život, 1962–1963

akvarel, papír, rám, sklo, 33 x 33 cm, sign. LD Stano Filko 1962–63

15 aukce 44

vyvolávací cena 30 000 Kč € 1 110

pol. č.16
aukce: 44
18 000 Kč / 666 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.17
aukce: 44
5 500 Kč / 204 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.18
aukce: 44
65 000 Kč / 2 406 €
vyvolávací cena:

pol. č.19
aukce: 44
65 000 Kč / 2 406 €
vyvolávací cena:
pol. č.20
aukce: 44
4 000 Kč / 148 €
vyvolávací cena:
pol. č.21
aukce: 44
6 000 Kč / 222 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena: