Párová křesla ve stylu rondokubismu
Čechy, 20. léta 20. stol., mahagonově mořená leštěná dýha, široká křesla s vysokým polstrováním sedáku i opěráku, rozměr 82 x 61 x 57 cm, odborně restaurováno, čalounění i polstrování nové
89
vyvolávací cena
60 000 Kč
€ 2 220