Macoun Gustav (1892–1934)

Krajina s břízami, 1932

olej, plátno, rám, sklo, 63 x 85 cm, sign. PD G. Macoun 32

Pravost obrazu potvrdil PhDr. Michael Zachař.

128 aukce 44

vyvolávací cena 50 000 Kč € 1 850

pol. č.129
aukce: 44
18 000 Kč / 666 €
vyvolávací cena:
pol. č.130
aukce: 44
12 000 Kč / 444 €
vyvolávací cena:
pol. č.131
aukce: 44
18 000 Kč / 666 €
vyvolávací cena:

pol. č.132
aukce: 44
50 000 Kč / 1 850 €
vyvolávací cena:
pol. č.133
aukce: 44
8 000 Kč / 296 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.134
aukce: 44
120 000 Kč / 4 441 €
vyvolávací cena: