Aukce 44
> Položka 143
Havelka Roman (1877–1950)
Zákoutí v lese, 1923
olej, karton, rám, sklo, 48,5 x 55 cm, sign. PD Rom. Havelka 1923
143
vyvolávací cena
10 000 Kč
€ 370
dosažená cena
16 000 Kč
Erhard und Söhne, fa
Sloha
144
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:
Cartier Thomas François (1879–1943)
Raněný panter
145
40 000 Kč / 1 295 €
vyvolávací cena:
Odkladní stolek secesní
146
15 000 Kč / 555 €
vyvolávací cena:
Slavíček Jan (1900–1970)
Zátiší s ovocem a kovovým pohárem
147
55 000 Kč / 2 036 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
Secesní váza s květy
148
5 000 Kč / 185 €
vyvolávací cena:
Loetz Witwe, fa
Mísa Empire Texas
149
30 000 Kč / 1 110 €
vyvolávací cena:
30 000 Kč
dosažená cena: