Demartini Hugo (1931–2010)

Kruhová struktura, 1971

modrá serigrafie na aluminiové fólii, 74/100, rám, sklo, na dvou okrajích drobně poškozen, 59 x 42 cm, na rubu papírový štítek, sign. H. Demartini, razítko edition Hoffmann, Frankfurt

Provenience: Významná zahraniční sbírka z Kolína nad Rýnem, získáno z ateliéru autora. Publikováno: Hugo Demartini. Gallery 2010, s. 145.

1 aukce 45

vyvolávací cena 28 000 Kč € 1 041

dosažená cena 33 000 Kč

pol. č.2
aukce: 45
4 000 Kč / 149 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.3
aukce: 45
6 500 Kč / 242 €
vyvolávací cena:
6 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.4
aukce: 45
20 000 Kč / 743 €
vyvolávací cena:
20 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.5
aukce: 45
38 000 Kč / 1 413 €
vyvolávací cena:
110 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.6
aukce: 45
15 000 Kč / 558 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.7
aukce: 45
18 000 Kč / 669 €
vyvolávací cena: