Demartini Hugo (1931–2010)
Kruhová struktura, 1971
modrá serigrafie na aluminiové fólii, 74/100, rám, sklo, na dvou okrajích drobně poškozen, 59 x 42 cm, na rubu papírový štítek, sign. H. Demartini, razítko edition Hoffmann, Frankfurt
Provenience: Významná zahraniční sbírka z Kolína nad Rýnem, získáno z ateliéru autora. Publikováno: Hugo Demartini. Gallery 2010, s. 145.
1
aukce 45
vyvolávací cena
28 000 Kč
€ 1 041
dosažená cena
33 000 Kč