Aukce 45
> Položka 13
Merta Jan (*1952)
Vozovka, 2005
olej, plátno, 45 x 55 cm, sign. na rubu Jan Merta, Vozovka, 2005
13
aukce 45
vyvolávací cena
80 000 Kč
€ 2 974
dosažená cena
180 000 Kč
Kovanda Jiří (*1953)
Zig zag II, 1996
14
24 000 Kč / 892 €
vyvolávací cena:
55 000 Kč
dosažená cena:
Gross František (1909–1985)
Válečník
15
15 000 Kč / 558 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Bolf Josef (*1971)
Noční autobus, 2011
34 000 Kč / 1 264 €
vyvolávací cena:
Medek Tomáš (*1969)
Pylové zrno, 2017
18
19 000 Kč / 706 €
vyvolávací cena:
32 000 Kč
dosažená cena:
Kokolia Vladimír (*1956)
Vody, 1995
19
250 000 Kč / 9 294 €
vyvolávací cena:
250 000 Kč
dosažená cena:
Houser Milan (*1971)
Bez názvu, 2010
20 000 Kč / 743 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena: