Aukce 45
> Položka 130
Souček Svatopluk (1902–1986)
Dům u vody, 1947
olej, plátno, rám, 38,5 x 55 cm, sign. UD Svatopluk Souček, na rubu na rámu tužkou autorsky popsáno, razítko výstava BLOK, č. 164
130
aukce 45
vyvolávací cena
7 000 Kč
€ 260
dosažená cena
8 500 Kč
Schlosser Robert (1880–1943)
Za stavením, 1912
131
18 000 Kč / 669 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
Artěl, družstvo
Pohlednice s pražskými motivy – kompletní série 12 ks
132
12 000 Kč / 446 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Artěl, družstvo
Reklama Spolek Artěl
133
3 000 Kč / 112 €
vyvolávací cena:
Rothmayer Otto (1892–1966)
Křeslo
134
16 000 Kč / 594 €
vyvolávací cena:
Bernard Bloch, fa
Bonboniéra s putti a hrozny
135
40 000 Kč / 1 487 €
vyvolávací cena:
Loetz Johann Witwe, Klášterský Mlýn
Miska No. II-7318
136
14 000 Kč / 520 €
vyvolávací cena:
28 000 Kč
dosažená cena: