Aukce 45
> Položka 169
Baumgartner-Stoiloff Adolf (1850–1924)
Koňské spřežení
olej, plátno, rám, 52 x 82,5 cm, sign. PD Baumgartner Stoiloff, na rámu kovový štítek
169
aukce 45
vyvolávací cena
36 000 Kč
€ 1 338
Oliva Viktor (1861–1928)
Rozhovor v zámeckém parku
170
38 000 Kč / 1 413 €
vyvolávací cena:
Váchal Josef (1884–1969)
Pokušení sv. Antonína, 1912
171
20 000 Kč / 743 €
vyvolávací cena:
65 000 Kč
dosažená cena:
Švabinský Max (1873–1962)
Portrét starší dámy
172
45 000 Kč / 1 673 €
vyvolávací cena:
Bechyně, fa
Secesní váza
173
6 000 Kč / 223 €
vyvolávací cena:
Oliva Viktor (1861–1928)
Zasnění
174
18 000 Kč / 669 €
vyvolávací cena:
44 000 Kč
dosažená cena:
Lustr
175
12 000 Kč / 446 €
vyvolávací cena: