tuš, papír, rám, sklo, 39 × 41,5 cm, sign. PD V. J. 84, na rubu razítko Z pozůstalosti autora č. 232, potvrzeno sign. Věra Janoušková Provenience: Dílo pochází z pozůstalosti autora.