barevná fotografie (latexové barvy), polyethylenová fólie, 84,5 × 120,5 cm
Vystaveno: Stážová komora 3 + 1, Langhans Gallery 2009. Meedan Latschare, Galerie Warhus Rittershaus, Köln 2011; Tierrafino, Amsterdam, 2017. Poškozeno autorem v rámci poslední nerealizované výstavy. Provenience: Majitel získal od autora.
Adam Holý patřil k nadějným fotografům nového tisíciletí. Spolupracoval na plakátech festivalu v Karlových Varech a vytvořil sadu slavných filmových plakátů, např. Želary nebo Pelíšky. V r. 2015 získal cenu Fotograf roku za svůj knižní debut The Overview Effect, s fotografickými portréty nahých modelek.