Aukce 48
> Položka 41
Kopecký Vladimír *1931
Bez názvu, 1997
olej, plátno, rám, 180 × 71 cm, sign. UD Kopecký 97
41
aukce 48
vyvolávací cena
50 000 Kč
€ 1 965
dosažená cena
55 000 Kč
Gebauer Vladimír *1946
Bez názvu, 1983 – 2ks
42
48
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
11 000 Kč
dosažená cena:
Funkcionalistická police
43
48
7 500 Kč / 295 €
vyvolávací cena:
12 000 Kč
dosažená cena:
Funkcionalistický odkladní stolek
48
4 000 Kč / 157 €
vyvolávací cena:
4 000 Kč
dosažená cena:
Hilmar Jiří *1937
48
75 000 Kč / 2 947 €
vyvolávací cena:
75 000 Kč
dosažená cena:
Pacovská Květa *1928
Bez názvu, 1993
46
48
18 000 Kč / 707 €
vyvolávací cena:
Kotík Jan 1916–2002
Bez názvu, 1977
47
48
40 000 Kč / 1 572 €
vyvolávací cena: