Ouhel Ivan *1945

Červený brouk

olej, plátno, 40,5 × 40 cm

112 aukce 48

vyvolávací cena 8 000 Kč € 314

dosažená cena 17 000 Kč

pol. č.113
aukce: 48
14 000 Kč / 550 €
vyvolávací cena:
pol. č.114
aukce: 48
16 000 Kč / 629 €
vyvolávací cena:
pol. č.115
aukce: 48
120 000 Kč / 4 715 €
vyvolávací cena:
140 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.116
aukce: 48
18 000 Kč / 707 €
vyvolávací cena:
pol. č.117
aukce: 48
6 000 Kč / 236 €
vyvolávací cena:
pol. č.118
aukce: 48
8 000 Kč / 314 €
vyvolávací cena:
13 000 Kč
dosažená cena: