Šimotová Adriena 1926–2014
Klobouky a čapky, 1969
suchá jehla, papír, 8/30, pasparta, rám, sklo, 49 × 64 cm, sign. PD Adriena Šimotová 69, na rubu razítko sběratele Collection Jeanine et Raoul Moulin, No 330, tužkou Šimotová
Provenience: Dílo bylo v majetku francouzských sběratelů.
129
aukce 48
vyvolávací cena
36 000 Kč
€ 1 415