Skříňka, ARTS AND CRAFTS

nečitelné razítko na pantu, Velká Británie, počátek 20. stol., světlé dřevo, bílý obecný kov, jemná geometrická intarzie na vnitřní straně dvířek, závěsná skříňka, rozměr 60 × 36 × 19 cm

134 aukce 48

vyvolávací cena 24 000 Kč € 943

pol. č.135
aukce: 48
74 000 Kč / 2 908 €
vyvolávací cena:
90 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.136
aukce: 48
78 000 Kč / 3 065 €
vyvolávací cena:
pol. č.137
aukce: 48
40 000 Kč / 1 572 €
vyvolávací cena:
40 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.138
aukce: 48
15 000 Kč / 589 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.139
aukce: 48
15 000 Kč / 589 €
vyvolávací cena:
17 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.140
aukce: 48
12 000 Kč / 472 €
vyvolávací cena:
16 000 Kč
dosažená cena: