Malířský stojan

Čechy, 2. třetina 20. stol., mořené a voskované dřevo, obecný kov, polohovatelný malířský stojan, rozměr 205 × 69 × 59 cm, kompletně restaurován, šroub nepůvodní

160 aukce 48

vyvolávací cena 5 000 Kč € 196

dosažená cena 9 500 Kč

pol. č.161
aukce: 48
38 000 Kč / 1 493 €
vyvolávací cena:
pol. č.162
aukce: 48
24 000 Kč / 943 €
vyvolávací cena:
pol. č.163
aukce: 48
6 000 Kč / 236 €
vyvolávací cena:

pol. č.164
aukce: 48
34 000 Kč / 1 336 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.165
aukce: 48
16 000 Kč / 629 €
vyvolávací cena:
22 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.166
aukce: 48
24 000 Kč / 943 €
vyvolávací cena:
24 000 Kč
dosažená cena: