Havelka Roman 1877–1950

Lesní potok, 1930

olej, lepenka, rám, sklo, 38,5 × 48,5 cm, sign. LD Rom. Havelka 1930

168 aukce 48

vyvolávací cena 24 000 Kč € 943

dosažená cena 24 000 Kč

pol. č.169
aukce: 48
14 000 Kč / 550 €
vyvolávací cena:
pol. č.170
aukce: 48
34 000 Kč / 1 336 €
vyvolávací cena:
pol. č.171
aukce: 48
22 000 Kč / 864 €
vyvolávací cena:

pol. č.172
aukce: 48
32 000 Kč / 1 257 €
vyvolávací cena:
36 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.173
aukce: 48
26 000 Kč / 1 022 €
vyvolávací cena:
26 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.174
aukce: 48
24 000 Kč / 943 €
vyvolávací cena:
44 000 Kč
dosažená cena: