Kremlička Rudolf 1886–1932
Konvolut grafických listů – 10 ks
litografie, papír, pasparta, rám, sklo, 7 × 12,5 cm, 5,5 × 12,5 cm, 6,5 × 12,5 cm, 12 × 16,5 cm, 16 × 12,5 cm, 18,5 × 14 cm, 16 × 12,5 cm, 14 × 12,5 cm, 17 × 13 cm, 17 × 12 cm, sign. PD tužkou RK
190
aukce 48
vyvolávací cena
20 000 Kč
€ 786
dosažená cena
20 000 Kč