Boštík Václav 1913–2005
suchá jehla, papír, 45/50, rám, sklo, 15,5 × 13,5 cm, sign. UD tužkou Boštík, slepotiskové razítko Aulos
Vydal Aulos, nakladatelství bibliofilských tisků a grafiky, Praha 2001, v nákladu 50 číslovaných a signovaných výtisků.
aukce 49
vyvolávací cena
7 500 Kč
€ 294
dosažená cena
15 000 Kč