Infante Francisco Arana *1943, Goriunova Nonna *1944

Bez názvu z cyklu Artefakty, 1997

cibachrom, 4/5, 50 × 50 cm, sign. na rubu, autorsky popsáno

Francisco Infante, člen Druhé ruské avantgardy a spoluzakladatel skupiny Ďviženie, která se jako první v Sovětském svazu věnovala kinetickému umění v kontextu tvorby První ruské avantgardy. Již v 60. letech 20. století organizoval happeningy, kde vnášel do přírody konstruktivistické prvky. Akce si fotografi cky zaznamenával a vyvinul vlastní způsob fotografi cké dokumentace, jejím principem bylo vytvoření iluze v reálném přírodním prostředí.

33 aukce 49

vyvolávací cena 80 000 Kč € 3 135

dosažená cena 80 000 Kč

pol. č.34
aukce: 49
360 000 Kč / 14 107 €
vyvolávací cena:
pol. č.35
aukce: 49
13 000 Kč / 509 €
vyvolávací cena:
pol. č.36
aukce: 49
650 000 Kč / 25 470 €
vyvolávací cena:
650 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.37
aukce: 49
900 000 Kč / 35 266 €
vyvolávací cena:
pol. č.42
aukce: 49
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
pol. č.43
aukce: 49
16 000 Kč / 626 €
vyvolávací cena: