Aukce 49
> Položka 69
Houser Milan *1971
Bez názvu, 2017
dřevo, lak, pigmenty a barviva, plátno, 110 × 210 cm, sign. na rubu Houser 2017
69
aukce 49
vyvolávací cena
240 000 Kč
€ 9 404
dosažená cena
240 000 Kč
Houser Milan *1971
Bez názvu, 2017–2018
70
80 000 Kč / 3 135 €
vyvolávací cena:
80 000 Kč
dosažená cena:
Houser Milan *1971
Z cyklu Bodies, 2017
71
180 000 Kč / 7 053 €
vyvolávací cena:
190 000 Kč
dosažená cena:
Šimotová Adriena 1926–2014
Make up, 1970
72
15 000 Kč / 588 €
vyvolávací cena:
15 000 Kč
dosažená cena:
Kučerová Alena *1935
Ležící postavy, 1969
73
16 000 Kč / 627 €
vyvolávací cena:
19 000 Kč
dosažená cena:
Belocvětov Andrej *1923
Piano
74
18 000 Kč / 705 €
vyvolávací cena:
Načeradský Jiří 1939–2014
Bez názvu, 1988
75
9 000 Kč / 353 €
vyvolávací cena:
9 000 Kč
dosažená cena: