Načeradský Jiří 1939–2014

Bez názvu, 1988

akvarel, tuš, papír, pasparta, rám, sklo, 60 × 29 cm, sign. PD tužkou Načeradský 88

75 aukce 49

vyvolávací cena 9 000 Kč € 353

dosažená cena 9 000 Kč

pol. č.76
aukce: 49
520 000 Kč / 20 376 €
vyvolávací cena:
pol. č.77
aukce: 49
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
5 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.78
aukce: 49
9 000 Kč / 353 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:

pol. č.79
aukce: 49
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
8 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.80
aukce: 49
3 000 Kč / 118 €
vyvolávací cena:
3 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.81
aukce: 49
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena: