Kolíbal Stanislav *1926

lept, papír, 12/15, rám, sklo, 39,5 × 29,5 cm, sign. PD tužkou Kolíbal, UD slepotiskové razítko Aulos

Vydal Aulos, nakladatelství bibliofi lských tisků a grafiky, Praha 1996, v nákladu 15 číslovaných a signovaných výtisků.

82 aukce 49

vyvolávací cena 10 000 Kč € 392

dosažená cena 11 000 Kč

pol. č.83
aukce: 49
30 000 Kč / 1 176 €
vyvolávací cena:
pol. č.84
aukce: 49
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:
pol. č.85
aukce: 49
8 000 Kč / 313 €
vyvolávací cena:

pol. č.86
aukce: 49
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
pol. č.87
aukce: 49
5 000 Kč / 196 €
vyvolávací cena:
pol. č.88
aukce: 49
18 000 Kč / 705 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena: