Kupka František 1871–1957

Abstraktní kompozice

litografie, papír, 66/150, pasparta, rám, sklo, 51 × 50 cm, sign. PD razítko Kupka

105 aukce 49

vyvolávací cena 20 000 Kč € 784

dosažená cena 50 000 Kč

pol. č.106
aukce: 49
5 500 Kč / 216 €
vyvolávací cena:
pol. č.107
aukce: 49
7 000 Kč / 274 €
vyvolávací cena:
9 500 Kč
dosažená cena:
pol. č.108
aukce: 49
6 000 Kč / 235 €
vyvolávací cena:
7 000 Kč
dosažená cena:

pol. č.109
aukce: 49
14 000 Kč / 549 €
vyvolávací cena:
14 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.110
aukce: 49
18 000 Kč / 705 €
vyvolávací cena:
18 000 Kč
dosažená cena:
pol. č.111
aukce: 49
18 000 Kč / 705 €
vyvolávací cena:
34 000 Kč
dosažená cena: